Medycyna estetyczna w EstetiqDent&Beauty

Nasza pasja to Twoje
zdrowie i piękno

Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z medycyną estetyczną, chirurgią ogólną, kosmetologią estetyczną oraz kobiece tatuaże.

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę w jednym miejscu.

Nasza misja

Twoje miejsce na mapie
zdrowia i urody

EstetiqDent&Beauty to klinika w Warszawie, łącząca świat stomatologii, medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej, kosmetologii estetycznej oraz kobiecego tatuażu. Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym nasi pacjenci mogą skorzystać z kompleksowej opieki oraz indywidualnie dobranych zabiegów dla poprawy zdrowia i urody. Jesteśmy dumni z naszego profesjonalnego zespołu specjalistów, którzy są tutaj, aby pomóc naszym pacjentom na każdym etapie ich podróży ku lepszemu samopoczuciu.

Medycyna estetyczna

Chcesz poprawić wygląd swojego ciała lub skóry? Skorzystaj z naszych usług medycyny estetycznej i ciesz się pięknym wyglądem.

Chirurgia ogólna

Odkryj nowe możliwości leczenia i poprawy swojego zdrowia dzięki naszym usługom chirurgii ogólnej.

Tatuaż

Skorzystaj z szerokiej oferty delikatnych, kobiecych tatuaży - głównie motywy florystyczne, kompozycje kwiatowe bądź delikatne minimalistyczne wzory.

Kosmetologia estetyczna

Skorzystaj z naszych usług kosmetologii estetycznej i odzyskaj pewność siebie dzięki zabiegom, które pozwolą Ci osiągnąć poprawę wyglądu.

Nasi specjaliści

Dbając o wysoki standard oferowanych usług, nieustannie inwestujemy w rozwój kwalifikacji naszych lekarzy i personelu asystującego, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach.

Katarzyna Dąbkowska
Lekarz dentysta,
Lekarz medycyny estetycznej
dr Krzysztof Hałabuz
Chirurg ogólny
Daria Gonsiorowska
Tatuatorka
Karolina Sochacz
Asystentka chirurga
Julia Surmacka
Recepcjonistka
Opiekun pacjenta
przycisk przewijania w lewo
przycisk przewijania w prawo

Indywidualne podejście
do zdrowia

W EstetiqDent&Beauty oferujemy kompleksowe usługi
z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej oraz tatuażu. Nasz zespół dostosowuje indywidualne plany leczenia i pielęgnacji, dbając o profesjonalizm i komfort naszych pacjentów. Ciesz się zdrowiem i pięknem na co dzień dzięki naszym wszechstronnym usługom.