Zadbaj o siebie w EstetiqDent&Beauty

Oferujemy szeroką gamę usług z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii estetycznej, chirurgii ogólnej oraz kobiece tatuaże. Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów dba o najwyższy standard leczenia, indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz komfortowe warunki. Dzięki nowoczesnym technologiom i materiałom, gwarantujemy trwałe, estetyczne i funkcjonalne rezultaty.

Nasze usługi

Oferujemy szeroki wachlarz usług medycznych i kosmetycznych, dopasowanych do potrzeb każdego pacjenta. Zadbamy o Twoje zdrowie, urodę i dobre samopoczucie.

Medycyna estetyczna

Nasi specjaliści oferują szeroki wachlarz nowoczesnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, takich jak mezoterapia, która przy użyciu różnych preparatów, jak Stylage Hydro Max, JALUPRO czy Restylane® Skinboosters, wspomaga nawilżenie skóry i poprawia jej jędrność. Stymulatory tkankowe, takie jak Profhilo, odmładzają i regenerują skórę, a wypełniacze, jak Stylage są doskonałe do modelowania twarzy i redukcji zmarszczek. Oferujemy również zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (Botox), które pomagają wygładzić zmarszczki mimiczne i poprawić wygląd twarzy.

Kosmetologia estetyczna

Celem zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej jest poprawa atrakcyjności fizycznej pacjentów poprzez bezpośrednią zmianę wyglądu skóry, dzięki radzeniu sobie z różnego rodzaju schorzeniami dermatologicznymi, zlikwidowaniu dermatoz oraz zaawansowanej pielęgnacji.

Chirurgia ogólna

Nasi doświadczeni chirurdzy ogólni wykonują zabiegi chirurgiczne, takie jak usuwanie zmian skórnych oraz opracowywanie i leczenie ran. Nasza klinika dba o Twój komfort oraz bezpieczeństwo podczas każdego zabiegu, stosując nowoczesne metody leczenia i współpracując z najlepszymi specjalistami w dziedzinie.

Tatuaż

Zapraszamy na kobiece tatuaże, głównie motywy florystyczne, kompozycje kwiatowe bądź delikatne minimalistyczne wzory. Gotowe projekty można obejrzeć na Instagramie i je zarezerwować, bądź poprzez konwersacje w wiadomości prywatnej stworzyć indywidualnie projekt wedle preferencji i upodobań klienta. Cena jest zależna od wzoru, rozmiaru tatuażu oraz jego umiejscowienia na ciele. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Darią.

Masz jakieś pytania?

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące usług i leczenia. Zachęcamy także do zapoznania się z naszym cennikiem, który oferuje konkurencyjne ceny za profesjonalne usługi medyczne i kosmetyczne.

♥ EstetiqDent&Beauty | Emilii Plater 20 Warszawa Centrum ♥

© 2023 Made with ♥ by oloi.pl