Twój wygląd i zdrowie w dobrych rękach

Zaufaj naszym profesjonalistom

Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z dziedzin medycyny estetycznej, kosmetologii estetycznej oraz chirurgii ogólnej. Podejmujemy się stałego doskonalenia umiejętności i wiedzy, korzystając z najnowszych osiągnięć w branży, aby zapewnić naszym pacjentom kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Poznaj naszych ekspertów, którzy z pasją
i zaangażowaniem troszczą się o zdrowie i piękno naszych klientów.

Katarzyna Dąbkowska
Lekarz dentysta,
Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, którą ukończyła z wyróżnieniem. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach, między innymi w zakresie estetycznej odbudowy zębów oraz nowoczesnych metod i procedur leczenia endodontycznego a także z obszaru medycyny estetycznej. W swojej codziennej pracy stawia na zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, komfortu i pełnego zrozumienia. Dokłada wszelkich starań, aby przekonać pacjentów, że wizyty u stomatologa nie muszą być tylko przykrą koniecznością. Obszar jej zainteresowań w dziedzinie medycyny to stomatologia zachowawcza z endodoncją a także zabiegi z zakresu wykorzystania toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i inne nakierowane na uzyskanie subtelnego i naturalnego efektu dzięki szeroko pojętej medycynie estetycznej.

Krzysztof Hałabuz
Chirurg ogólny

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Praktykę zdobywał w Grodziskim Szpitalu Zachodnim,
w szpitalu na Solcu oraz w MSzS w Radomiu. Specjalizuje się w leczeniu ran ciężko gojących oraz usuwaniu zmian skórnych takich jak włókniaki, tłuszczaki, kurzajki, zmiany barwnikowe, znamiona.
Prowadzi konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej oraz
leczenie ran ciężko gojących - zmianę opatrunków, opatrzenie rany, wycięcie martwej skóry.

Daria Gonsiorowska
Tatuatorka,
Higienistka stomatologiczna

Asystentka oraz dyplomowana higienistka stomatologiczna. Uśmiech i zadowolenie pacjentów jest dla niej najważniejsze.

Oprócz pracy jaką wykonuje w dziedzinie stomatologii Daria również wykonuje florystyczne, kobiece tatuaże. Aby umówić się na tatuaż wystarczy wysłać prywatną wiadomość na instagramie lub na nasz e-mail [email protected]

Karolina Sochacz
Asystentka chirurga

Higienistka stomatologiczna oraz absolwentka Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. Asystuje lekarzom przy skomplikowanych zabiegach chirurgicznych oraz implantologicznych. Dba o dobre samopoczucie i uśmiechy pacjentów.  

Julia Surmacka
Recepcjonistka
Opiekun pacjenta

Absolwentka Warszawskiej Uczelni Medycznej im. Tadeusza Koźluka na kierunku kosmetologia estetyczna. Stale dąży do poszerzania wiedzy oraz umiejętności. Zawsze uśmiechnięta, kompetentna i gotowa do pomocy. Jej profesjonalne podejście sprawia, ze pacjenci czują się mile widziani od momentu wejścia do naszej kliniki.

♥ EstetiqDent&Beauty | Emilii Plater 20 Warszawa Centrum ♥

© 2023 Made with ♥ by oloi.pl