Twoje zdrowie i piękny uśmiech to nasza pasja.

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie stomatologii. Stawiamy na ciągłe doskonalenie kwalifikacji i najnowsze technologie leczenia, aby zapewnić naszym pacjentom kompleksową opiekę na najwyższym poziomie. Poznaj naszych specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają pacjentom
w osiągnięciu pięknego i zdrowego uśmiechu.

Tomasz Ratyński
Właściciel, Lekarz Dentysta

Właściciel EstetiqDent&Beauty, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się chirurgią i implantologią, zwłaszcza trudnymi przypadkami. Lekarz z powołania, z dużym poczuciem humoru i ogromną cierpliwością.
 Do kręgu jego zainteresowań należy również medycyna estetyczna (ukończył studia podyplomowe na kierunku Medycyna Estetyczna dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia).

Katarzyna Dąbkowska
Lekarz Dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, którą ukończyła z wyróżnieniem. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach, między innymi w zakresie estetycznej odbudowy zębów oraz nowoczesnych metod i procedur leczenia endodontycznego a także z obszaru medycyny estetycznej. W swojej codziennej pracy stawia na zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, komfortu i pełnego zrozumienia. Dokłada wszelkich starań, aby przekonać pacjentów, że wizyty u stomatologa nie muszą być tylko przykrą koniecznością. Obszar jej zainteresowań w dziedzinie medycyny to stomatologia zachowawcza z endodoncją a także zabiegi z zakresu wykorzystania toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i inne nakierowane na uzyskanie subtelnego i naturalnego efektu dzięki szeroko pojętej medycynie estetycznej.

Wiktoria Adrianowicz
Lekarz Dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Szczególne zainteresowania z dziedziny stomatologii to estetyczne odbudowy zębów, chirurgia stomatologiczna oraz medycyna estetyczna. W kontakcie z pacjentem priorytetem jest holistyczne podejście do pacjenta, jego potrzeb i problemów, z którymi się zgłasza, dlatego systematycznie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach doszkalających i konferencjach stomatologicznych.

Maja Bonikowska
Lekarz Dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W codziennej praktyce zajmuje się głównie endodoncją mikroskopową, w kierunku której nieustannie poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w licznych kursach stomatologicznych, a zdobyte umiejętności wciela w codzienną pracę. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, starając się zawsze znaleźć przyczynę problemu.

Paulina Klejnowska
Lekarz Dentysta, Ortodonta

Ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz odbyła staż podyplomowy w CM WUM. W Stomatologii rozwija się w kierunku ortodoncji, przy czym posiada również tytuł zawodowy Plastyka. W trakcie leczenia zwraca uwagę przede wszystkim na uzyskanie prawidłowej funkcji układu stomatognatycznego, a dzięki zmysłowi artystycznemu nie zapomina o estetyce i pięknym uśmiechu pacjenta. Jest osobą empatyczną, sumienną, gotową na nowe doświadczenia i poszerzanie swoich umiejętności.

Aldona Siek (Wójcik)
Lekarz Dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. W codziennej praktyce swoim standardem i osobistym znakiem firmowym uczyniła wykorzystywanie narzędzi precyzyjnego leczenia jak lupy i mikroskop operacyjny, dzięki którym zabiegi, których się podejmuje cechuje zasadnicza dokładność i wyjątkowa estetyka, gwarantująca całkowite wyleczenie najdrobniejszych ubytków oraz zapewnienie nie odróżniających się gołym okiem wypełnień. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i estetycznej, licówkach kompozytowych oraz rekonstrukcjach zwarcia. W Estetiqdent&Beauty przeprowadza zabiegi z zakresu endodoncji, czyli leczenia kanałowego pod mikroskopem. W swojej pracy ceni profesjonalizm, dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach.

Christopher McMahon
Lekarz Dentysta

Urodzony w Wielkiej Brytanii, ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi, a obecnie uczestniczy w podyplomowych studiach Masters of Endodontics na Uniwersytecie w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Specjalizuje się w leczeniu kanałowym pod mikroskopem. Nieprzerwanie zdobywa nowe umiejętności za sprawą uczestnictwa w kursach, warsztatach oraz szkoleniach, zarówno w kraju, jak i za granicą, co świadczy o jego dążeniu do świadczenia usług zgodnych z najnowszymi standardami. Jest osobą otwartą i zawsze uśmiechniętą, co bardzo pomaga w tworzeniu komfortowego i bezbolesnego środowiska podczas wizyt. Potrafi nawiązywać dobry kontakt z pacjentami oraz cierpliwe tłumaczyć skomplikowane procedury leczenia pod mikroskopem. Podczas swojej pracy kładzie nacisk na promocję i uświadamianie znaczenia właściwej higieny jamy ustnej. Jego językiem ojczystym jest angielski, jednakże równie dobrze włada językiem polskim.

Anita Strzeżek
Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka, która od 17 lat dba o zdrowy i piękny uśmiech naszych pacjentów. W EstetiqDent&Beauty wykonuje z niezwykłą starannością zabiegi higienizacyjne. W codziennej pracy stawia na bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość świadczonych usług.  

Daria Gonsiorowska
Higienistka stomatologiczna

Asystentka oraz dyplomowana higienistka stomatologiczna. Uśmiech i zadowolenie pacjentów jest dla niej najważniejsze.

Oprócz pracy jaką wykonuje w dziedzinie stomatologii, Daria również wykonuje florystyczne, kobiece tatuaże. Aby umówić się na tatuaż wystarczy wysłać prywatną wiadomość na instagramie

Zobacz portfolio i umów się na tatuaż >
Milena Sznejfus
Asystentka stomatologiczna

Studentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Do pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem, stale poszerzając swoją wiedzę w dziedzinach stomatologii. Dba o dobre samopoczucie i uśmiechy pacjentów.  

♥ EstetiqDent&Beauty | Emilii Plater 20 Warszawa Centrum ♥

© 2023 Made with ♥ by oloi.pl